Houda Bouda, Boží Dar snowboardová a lyžařská škola

ŠUMAVA

Boží Dar - ubytování

HOUDA BOUDA DOPORUČUJEME

Houda Bouda nabízí komfortní ubytování v centru Božího Daru. Vybírat můžete mezi 2-6 lůžkovými pokoji a moderními apartmány s kapacitou 2 - 6 osob. V pokojích i apartmánech najdete vlastní sociální zařízení, TV/SAT, WiFi a v apartmánech navíc kompletně vybavenou kuchyňku. V penzionu je hostům k dispozici také společenská místnost s televizí a barem.
Více »


DARO - PENZION A APARTMÁNY DOPORUČUJEME

Rodinný penzion v centru krušnohorské obce Boží Dar nabízí ubytování ve 2 - 4 lůžkových stylově zařízených pokojích nebo v 6 moderních apartmánech. K příjemnému posezení můžete využít restauraci s nabídkou tradičních českých jídel i nejrůznějších specialit. Pro větší soukromí je k dispozici salónek s TV pro 16 osob.
Více »


APARTMÁNY 86 DOPORUČUJEME

Apartmány se nachází v horské obci Boží Dar nedaleko lyžařského areálu se 6 vleky. Objekt nabízí 10 apartmánů s komfortním vybavením a společenskou místnost s krbem pro příjemné posezení a odpočinek. Parkovat můžete u domu nebo v garážích objektu.
Více »


PENZION SCHNEIDER DOPORUČUJEME

Penzion Schneider stojí na německé straně Krušných hor, pouhých 5 km od Božího Daru. K ubytování slouží 2 - 3 lůžkové pokoje s umyvadlem, sociální zařízení je společné na chodbě. K dispozici je hostům také kuchyně a společenská místnost s kachlovými kamny. Penzion nabízí ideální zázemí pro milovníky horské romantiky a panenské přírody. Majitelé jsou Češi.
Více »


PENSION BERNARD

Pension Bernard se nachází v horské Obci Boží Dar, která je zároveň střediskem zimních sportů. Jsou zde dva lyžařské areály, nástup na lyžařskou běžeckou magistrálu a v létě desítky kilometrů značených turistických cest a cyklostezek. 2 km od Božího Daru se nachází nejvyšší hora Krušných hor Klínovec ( 1 244 m n.m.) s dalším lyžařským areálem a sedačkovou lanovkou, která směřuje k lázeňskému městu Jáchymov.
Více »


PENSION SCHNEEBERG

Penzion Schneeberg najdete v horském středisku Boží Dar. Ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V obci 2 lyžařské areály a nástup na Krušnohorskou běžeckou magistrálu a značené turistické cesty.
Více »


PENSION U SNĚHULÁKA

Penzion U sněhuláka v Božím Daru nabízí vynikající zázemí pro jednotlivce i početnější skupiny. K ubytování slouží 2 - 8 lůžkové pokoje s WC, sprchou a televizí. Větší pokoje mají také vlastní kuchyňku. V přízemí penzionu můžete navštívit restauraci a cukrárnu s domácími zákusky.
Více »


CHATA LIBELA

Hosrká chata Libela se nachází v horské obci Boží Dar, která nabízí hned 2 lyžařská střediska všech stupňů náročnosti. Kapacita chaty je 35 míst ve 2, 3, 4, a 6 lůžkových pokojích se společným WC a sprchami. K dispozici je plně vybavená kuchyńka, vlastní parkoviště a můžetek nám přijet i se psem.
Více »


PENSION ČÁDA

Penzion Čáda se nachází v centru horské obce Boží Dar, 2km od Klínovce, nejvyššího místa Krušných hor. Nabízí ubytování ve 2 a 4 lůžkových pokojích, sauna, společenská místnost s TV a kuchyňka jsou přímo v penzionu. Zákaz kouření v celém objektu.
Více »


CHATA ZELINKA

Chata Zelinka je levná turistická ubytovna s kapacitou 22 osob v krásném prostředí Krušných hor. Najdete ji ve známém středisku zimní i letní turistiky, v Božím Daru, hned vedle lyžařského areálu Novako.
Více »


PENSION DANIELA

Pension Daniela se nachází ve známém lyžařském středisku Boží Dar. K ubytování slouží nově zrekonstruované, moderně zařízené apartmány a pokoje, K odpočinku a zábavě pak společenská místnost, dětský koutek, malá vinárna a wellness zóna. Součástí pensionu je také restaurace.
Více »


CHATA ADAM

Chata Adam se nachází na okraji horské obce Boží Dar, centru zimních sportů. K dispozici je 37 lůžek v 8 pokojích. Půjčovna lyžařského vybavení přímo v chatě, lyžárna a vybavená kuchyň k dispozici hostům.
Více »


CHATA ADÉLKA

Chata Adélka leží v centru Božího daru, oblíbeného střediska zimní i letní turistiky. Celková kapacita chaty je 22 lůžek v 7 pokojích. Hostům je dále k dispozici kuchyňka, umývárna, bar a společenská místnost s internetem, kulečníkem a šipkami.
Více »


HOTEL PRAHA

Ubytování v útulných apartmánech s kapacitou 70 lůžek, vlastním parkovištěm, podzemními garážemi a vlastní vinárnou. Hotelový bazén, sauna, parní lázeň, whirpool a solárium. V obci lyžařský areál a napojení na lyžařskou běžeckou magistrálu, v létě značené turistické a cyklistické stezky.
Více »


PENSION JOLLY

Pension Jolly najdete přímo v horském středisku, obci Boží Dar. Ubytovací kapacita je 12 lůžek ve 3 pokojích s vlastním sociálním zařízením, děti do 3 let zdarma. Celoroční sportovní aktivity přímo v obci a překrásném okolí.
Více »


HOTEL SVATÝ HUBERT

Hotel se nachází na hřebeni Krušných hor, v centru obce Boží Dar, která je zároveň střediskem zimních sportů, v létě jsou k dispozici desítky značených turistických a cyklistických tratí. Nadstandardně vybavené pokoje nabízí ubytování s celkovou kapacitou 32 míst, k dispozici dětské postýlky a přistýlky. Vlastní restaurace zařízená v mysliveckém stylu nabízí speciality nejen české kuchyně.
Více »


EDITA

Objekt Edita - ubytování v soukromí - se nachází v centru města Boží Dar. Čtyři stylově vybavené 2-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, s možností přistýlek, celkem 10 míst. Na každém pokoji SAT/TV a možnost připojení na internet.Ubytování s bohatou snídaní.
Více »


HAPPY HOLIDAY

Penzion Happy Holiday leží v klidné části známého horského městečka Boží Dar, nedaleko ski areálu Novako. Hostům jsou k dispozici 2 a 4 lůžkové pokoje s malou kuchyňkou, lednicí, TV a sociálním zařízením. Penzion disponuje vlastní restaurací s bohatou nabídkou jídel.
Více »


PENZION PINOKIO

Penzion Pinokia v centru Božího Daru nabízí levné ubytování zejména pro skupiny nenáročných turistů a sportovců. Ubytovat se můžete v 1 - 8 lůžkových pokojích, sociální zařízení je společné na patře. V přízemí penzionu je hostům k dispozici kuchyň s restaurací a lyžárna.
Více »


ERIKA - PENZION A PIZZERIE

Útulný penzion s oblíbenou pizzerií v centru Božího Daru. K ubytování slouží dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a WiFi. Hostům je dále k dispozici plně vybavená kuchyňka, příjemné posezení nabízí stylová restaurace s biliárem.
Více »


PENSION SABINA

Celkem 7 pokojů s kapacitou 24 lůžek a vlastním sociálním zařízením nabízí penzion Sabina, ležící v centru horské obce Boží Dar. K dispozici je společenská místnost s krbem a TV. Lyžařský areál přímo v obci, nástup na turistické, cyklistické a běžecké trasy také.
Více »


APARTMÁNY 47

Dvanáct stylových apartmánů pro 3 - 8 osob najdete v pěkném domku přímo v centru Božího Daru. Každý apartmán je vybaven sociálním zařízením, TV/SAT a moderní kuchyňkou s vařičem, lednicí, mikrovlnnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Hostům je dále k dispozici společenská místnost a půjčovný lyží, snowboardů, běžek a saní.
Více »


APARTMÁNY ZLATÝ ANDĚL

Apartmány Zlatý anděl najdete v nejvýše položeném středoevropském městečku, v Božím Daru. Nabízí ubytování ve třech neobyčejně prostorných apartmá s plně vybavenou kuchyňkou, sociálním zařízením, TV, připojením k internetu a trezorem.
Více »


PENSION MEDARD

Penzion Medard najdete v centru horské obce Boží Dar, která je zároveň střediskem zimních sportů. Penzion se specializuje na skupinové pobyty s kompletním sportovním servisem a výbornou kuchyní. Okolí nabízí celoroční sportovní vyžití.
Více »


PENSION BARBORKA

Penzion Barborka se nachází v centru horské obce Boží Dar. Nabízí ubytování v pokojích se sociálním zařízením a TV s krásným výhledem. Obec je zároveň střediskem zimních sportů s upravovanými sjezdovými i běžeckými trasami, v letním období horská turistika a cykloturistika.
Více »


APARTMÁNY ENGADIN

Penzion Engadin leží v centru obce Boží Dar. Ubytovat se můžete v apartmánech vybavených sociálním zařízením, TV/SAT, rádiem a kuchyňkou. K dispozici je také společenská místnost s barem, krbem a plazmovou TV. Okolí nabízí velké množství příležitostí k celoročním sportovním aktivitám.
Více »


HOTEL EXCALIBUR

Hotel Excalibur najdete v populárním krušnohorském městečku Boží Dar, jen pár metrů ski areálu Novako. K ubytování slouží 2 apartmány a 15 pokojů s TV, sprchou a WC. K dispozici je hostům také společenská místnost a hotelová restaurace, případně zahradní terasa s grilem.
Více »